شماره تماس : 02128426511

تصمیمات خرید بر اساس یک عامل مهم است: بازگشت سرمایه (ROI). بدون بازگشت سرمایه (ROI) قطعی، هیچ معنایی برای خرید وجود ندارد. همین قانون برای هر نرم‌افزار/راه‌حلی که روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنید، صدق می‌کند، به‌خصوص زمانی که آن نرم‌افزار به بزرگی یک CRM باشد.


سرمایه گذاری در CRM کار آسانی نیست. برای به دست آوردن ROI بهتر، به استقرار و آموزش دقیق نیاز دارد.

1. ورود اطلاعات و اطلاعات تماس

وارد کردن و مدیریت داده ها فرآیندی زمان بر است. وقتی تصمیم می‌گیرید روی CRM سرمایه‌گذاری کنید، باید بدانید که آیا از زمان کارمندان خود برای ورود و مدیریت داده‌ها استفاده می‌کنید یا خیر. اگر بله، در یک CRM سرمایه گذاری کنید.

2. همگام سازی بین تیم های بازاریابی و فروش

بازاریابی و فروش به صورت پشت سر هم کار می کنند. هر دو تیم باید با مراحل خرید و علایق یا عدم علاقه مشتریان هماهنگ باشند. یک CRM می تواند در این مورد کمک کند.

3. همگام سازی فوری با منابع شخص ثالث

CRM توانایی همگام سازی با سایر منابع شخص ثالث را بدون هیچ گونه حفره ای دارد. در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

4. تعامل کامل بالقوه را ذخیره می کند

پشتیبان‌گیری‌ها به نمایندگان فروش و همچنین به نمایندگان خدمات در درک کمک می‌کنند مشتری. ابزارهای بیرونی می‌توانند گران باشند، اما می‌توان آن را با استفاده از CRM ردیابی کرد. CRM پلتفرمی است که تمامی اطلاعات، اسناد و وظایف مورد نیاز را با هم حمل می کند. کسب و کار شما را نجات می دهد.

5. پیگیری ها را ساده می کند

پیگیری منظم و به موقع با سرنخ ها باعث می شود آنها محصول شما را بخرند. حتی با کمی تاخیر می توانید با یک فرصت بزرگ خداحافظی کنید. از این کار اجتناب کنید. روی یک CRM سرمایه گذاری کنید. به راحتی هشدارهای منظم را برای نمایندگان فروش و تیم پشتیبانی برای ارسال به موقع پیگیری ها برنامه ریزی و خودکار می کند.

6. همگام سازی ارتباطات تیم

شما باید تیم‌ها و وظایف آنها را ردیابی کنید. اینجاست که یک CRM وارد عمل می شود. این کار با همگام‌سازی تقویم، وظایف، ایمیل‌ها و برنامه‌های زمانی همه تیم‌ها، بار ارتباط را کاهش می‌دهد تا دید واضحی از فعالیت هر فرد ارائه دهد.

7. تجربه مشتری را بهبود می بخشد

ایجاد رابطه با مشتریان مهم است. گفته می شود، هر تماس تلفنی و ایمیلی را می توان بهبود بخشید. نظرات، بازخوردها و توصیفات را می توان در یک CRM ادغام کرد. مشتری می تواند نظرات خود را به سیستم وارد کند، که سپس می تواند توسط همه تیم ها بررسی شود.

CRM شما باید ROI بهتری ارائه دهد. با خیال راحت به اصول اولیه نگاه کنید، اما به احتمال زیاد، به Agile نیاز دارید!

تعداد بازید : 18

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1