شماره تماس : 02128426511

آیا Bria مشتری تلفن نرم افزاری SIP مورد علاقه شماست؟ آیا عالی نیست اگر CounterPath و Agile CRM نیروهای خود را برای فعال کردن فروش کامل ترکیب کنند؟

خب، ما خبرهای خوب و خبرهای بهتری داریم. خبر خوب این است که Agile CRM در حال حاضر با ویژگی‌های تلفنی مانند تماس با یک کلیک، اتوماسیون پست صوتی، اسکریپت تماس، ضبط، گزارش‌ها، گزارش‌ها و موارد دیگر در صنعت پیشرو است. خبر بهتر (اگرچه، واقعاً چه چیزی می تواند بهتر از این باشد) این است که ما به تازگی نسخه بتا یک ادغام جدید Bria را در Agile منتشر کرده ایم.

Bria Integration

ما واقعاً نمی‌توانیم بر اهمیت استفاده از تماس‌های صوتی در فرآیند فروش و بازاریابی شما بیش از حد تأکید کنیم. از ایجاد تبدیل‌ها گرفته تا افزایش حفظ مشتری، یک تماس تلفنی قدیمی می‌تواند بازگشت سرمایه شما را از سقف عبور دهد. خوب، از مد افتاده و همچنین نسل بعدی، زیرا مجموعه ویژگی های تلفن Agile CRM شامل همه چیزهایی است که برای ردیابی ارتباطات مشتری و چشم انداز فروش جدید.

بسیاری از مشتریان Agile از ابتدا از ادغام Twilio لذت می بردند، اما برای تماس اختصاصی SIP، ما خوشحالیم که نسخه بتا ادغام Bria SIP Softphone را معرفی کنیم. Bria 4 یک گزینه محبوب برای کاربران سازمانی است. همراه با مجموعه ویژگی های Agile، یک برد-برد است.

نحوه راه اندازی Bria Integration

برای تنظیم ادغام، داشبورد Agile خود را باز کنید. به Preferences > Widgets بروید، برگه Telephony  را انتخاب کنید (باید به طور خودکار انتخاب شود)، و روی Add در زیر Bria کلیک کنید. سپس فقط دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید و در کمترین زمان ممکن تماس‌های Bria را در CRM برقرار کنید!

Bria Widget Set Up

ویجت Bria چه کاری انجام می دهد؟

با ویجت جدید Bria، می‌توانید مستقیماً از داشبورد Agile خود با هر شماره SIP تماس بگیرید. اولین تکرار ادغام شامل این گزینه ها است:

  • برقراری تماس‌های خروجی: مستقیماً از داشبورد تماس برقرار کنید.
  • دریافت تماس‌های ورودی: تماس‌های ورودی را مستقیماً در برنامه دریافت کنید.
  • یادداشت تماس بگیرید: پس از پایان تماس، یک یادداشت بازشو ظاهر می‌شود و می‌توانید به صورت دستی یادداشت‌ها را برای مراجعات بعدی ذخیره کنید. اینها به مخاطبین در CRM متصل می‌مانند.
  • مشاهده جزئیات تماس: جزئیات تماس به محض تکمیل تماس نمایش داده می‌شود. برای مثال، پس از بررسی جزئیات تماس، ممکن است بخواهید لید را به یک کمپین خاص اضافه کنید.
  • ردیابی تماس: هنگامی که یکپارچه‌سازی را فعال کردید، به‌طور خودکار تماس‌ها را با مخاطبین Agile شما ردیابی می‌کنیم.

البته، می‌توانید در حین مکالمه نیز کارهای زیادی انجام دهید. می‌توانید کمپین‌ها و گزارش‌ها را مشاهده کنید، تاریخچه تماس‌های دقیق را مشاهده کنید، برچسب‌ها را اضافه کنید و موارد دیگر. با یک راه حل کامل فروش و بازاریابی در دسترس شما، چت با تلفن بسیار هوشمندتر شده است. تماس در Agile CRM فقط مربوط به فروش نیست، بلکه در مورد تجربه مشتری نیز هست. بیایید به مشتریان آنچه استحقاق آن را دارند ادامه دهیم: مراقبت کامل و مشارکت کامل!

تعداد بازید : 44

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1