شماره تماس : 02128426511

پترسفیلد، همپشایر
8 نوامبر 2017

CRM Really Simple Systems یکپارچه سازی جدید با نرم افزار حسابداری Sage منتشر می کند

Really Simple Systems یکپارچه‌سازی با حسابداری و صورت‌حساب Sage One را در نسخه 5 CRM جدید خود راه‌اندازی کرده است. ادغامی که در 1 نوامبر 2017 شروع به کار کرد، به کسب‌وکارهای کوچک اجازه می‌دهد تا CRM خود را مستقیماً با نرم‌افزار حسابداری تنها با چند کلیک ادغام کنند. .

Sage Integration Video

ادغام Sage One با Really Simple Systems به‌روزرسانی CRM نسخه 5 است ، اوایل سال جاری منتشر شد. این اصلاح آخرین نسخه Sage One API، API v3، را با نسخه جدید CRM ادغام می‌کند و عملکرد و امنیت را بهبود می‌بخشد.

ادغام Sage One با Really Simple Systems برای مشتریان در بریتانیا در دسترس است و یک گردش کار آسان بین دو راه حل نرم افزاری تجاری ایجاد می کند. به نظر می‌رسد این جفت‌ها همه چیزهایی را که یک کسب‌وکار کوچک برای مدیریت فروش و حسابداری خود بدون دانش فنی خاص نیاز دارد، فراهم می‌کند.

هلن آرمور، مدیر بازاریابی Really Simple Systems توضیح می‌دهد: «شما به راحتی می‌توانید سوابق مشتریان را بین CRM و Sage One همگام‌سازی کنید، مستقیماً از فرصت‌های فروش خود فاکتور ایجاد کنید و سطح موجودی محصول خود را مدیریت کنید. “ادغام در زمان واقعی کار می کند تا تیم فروش شما بتواند موجودی مشتریان خود را در یک نگاه مشاهده کند.”

«نکته مهم برای صاحبان مشاغل کوچک این است که راه‌اندازی یکپارچه‌سازی واقعاً آسان است» Armour ادامه می‌دهد. “این بدان معنی است که آنها می توانند به مدیریت کسب و کار خود ادامه دهند، زیرا می دانند که امور مالی آنها در دستان امن است، با تلاش بسیار کم.”

ادغام با Sage One اکنون در همه طرح‌های قیمت پرداختی Really Simple Systems CRM در دسترس است.

تعداد بازید : 14

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1