شماره تماس : 02128426511

همه چیز با ابتکاری شروع شد که ما متعهد شدیم با مشتریان تماس بگیریم و صریح با آنها صحبت کنیم تا بازخورد آنها را در مورد اینکه چگونه Agile CRM می تواند به رشد و شکوفایی شیوه های قانونی با اتوماسیون کمک کند، به دست آوریم.

من ابتکار عمل کردم تا با یکی از مشتریان خود تماس بگیرم که به تازگی شروع به استفاده از آخرین افزوده ما به Agile CRM کرده است: RingCentral ما ویجت تلفن.

تماس با بحث در مورد عملکردهای RingCentral آغاز شد و ما به تدریج به سایر ویژگی‌های جدید مانند ادغام لینکدین و ایمیل یاب خود رفتیم، که باعث شد مشتری در مورد اینکه چگونه می‌تواند برای یافتن سرنخ‌های واجد شرایط مفید باشد، وجه مثبتی را به همراه داشت.

و سپس مشتری درخواستی در مورد کسب و کار فعلی خود ارائه کرد، جایی که او گفت که آنها عاشق Agile CRM هستند و می‌خواهند مخاطبین را با Agile همگام کنند. اما آنها همچنین از LegalRuler استفاده می کردند و برای سه کاربر ماهانه 400 دلار به آنها پرداخت می کردند.

با اطلاعات LegalRuler API ارائه شده توسط مشتری، من شروع به بررسی بیشتر در مورد ویژگی های آن کردم و معلوم شد که Agile CRM نه تنها بیشتر این ویژگی ها را ارائه می دهد، بلکه تعدادی ویژگی اضافی و مفید را نیز ارائه می دهد که در LegalRuler گنجانده نشده است. .

برای کمک به مشتری خود، تصمیم گرفتم وبلاگی در مورد ویژگی های ارائه شده توسط Agile CRM برای مدیریت وکالت بنویسم، و به اینجا رسید!

1. تبدیل قابل توجه ورودی از طریق اتوماسیون

با اطلاعات ارائه شده توسط ویجت‌های اجتماعی مانند LinkedIn، می‌توانید نرخ تبدیل شرکت حقوقی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید و فرآیند دریافت را بهینه کنید. ایمیل یاب و FullContact.

اجازه دهید نگاهی به چند نکته برجسته بیندازیم:

 • LinkedIn In Contact View به‌طور خودکار مخاطبین CRM شما را در LinkedIn پیدا می‌کند و می‌تواند آن جزئیات LinkedIn را دوباره در Agile CRM همگام‌سازی کند.
 • بر اساس اطلاعاتی مانند نام تماس و نشانی وب سایت شرکت، ایمیل یاب به طور خودکار ایمیل تجاری آن مخاطب را پیدا می کند
 • Full Contact و Klout امتیاز و سایر جزئیات تماس مانند آدرس، وب‌سایت‌ها و غیره را ارائه می‌دهند.

 2. با ایمیل‌ها و پیامک‌های خودکار، مشتریان بیشتری ایجاد کنید

اتوماسیون بازاریابی یک ابزار آزمایش شده و آزمایش شده Agile CRM است که به شرکت های حقوقی کمک می کند. برای رقابت در بازار آنلاین.

برگزیده ها عبارتند از:

3. ردیابی تماس و به حداکثر رساندن سرنخ های تماس را شروع کنید

تعامل مستمر با سرنخ‌ها، کلید موفقیت است. هر تماس ورودی و خروجی از طریق اتوماسیون برای هر مرجع و مسیر حسابرسی آینده ردیابی و ثبت می شود.

نکات مهم پردازش تماس عبارتند از:

 • جستجوی خودکار برای مخاطبین بر اساس شماره تلفن. گزارش تماس برای مخاطب موجود نشان داده می شود.
 • برای یک تماس گیرنده جدید، یک رکورد تماس جدید ایجاد می شود به طوری که سرنخ برای پرورش آینده ذخیره می شود

4. با E-Signature

در زمان صرفه جویی کنید

فرایند نهایی ایجاد پرونده، تهیه پیش نویس و امضای الکترونیکی اسناد قرارداد ، با رویکرد سه مرحله ای ساده در Agile CRM به دست می آید:

 • یک الگوی قرارداد را انتخاب کنید، یک مخاطب را با پرونده شناسایی کنید و مطمئن شوید که eDocument شما آماده است.
 • سند ایمیل شده توسط مشتری باز شده و بررسی می شود.
 • کاربر سند الکترونیکی را باز می کند و در عرض چند ثانیه آن را به صورت دیجیتالی امضا می کند.

برخی دیگر از مزایای دیگر عبارتند از:

 • فیلدهای سفارشی نامحدود
 • چت زنده داخلی
 • صفحات فرود برای تولید و پردازش سرنخ

یکپارچه سازی برنامه های حسابداری، تلفن و رسانه های اجتماعی – 10 ابزارک برتر توسط Agile CRM

همه از ایمیل استفاده می کنند. اکثر صاحبان مشاغل از نوعی برنامه حسابداری استفاده می کنند. و اکثر مدیران فروش، پشتیبانی و بازاریابی از برنامه های تلفن و رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. آیا خوب نیست که همه این برنامه ها در CRM شما استفاده شوند؟ برای فعال کردن این قابلیت اتوماسیون، Agile CRM ویدجت های زیادی را منتشر کرده است که این قابلیت را فعال می کنند. ادغام با بسیاری از برنامه های محبوب اگر درخواست شما در لیست نیست، لطفاً یک ایمیل به آدرس care@agilecrm.com برای ما ارسال کنید.

در اینجا لیستی از 10 ابزارک/ادغام برتر استفاده شده توسط کاربران Agile CRM بدون ترتیب خاصی آمده است:

1. Google Apps/G Suite

Agile CRM یکپارچگی یکپارچه با Google Apps (اکنون به G Suite تغییر نام داده است) که شامل Gmail، Google Contacts، Google Calendar، Google Drive، Google Docs، Google Sheets و Google Presentation. این ادغام باعث صرفه جویی در زمان ارزشمند برای متخصصان فروش و بازاریابی می شود.

برخی از ویژگی ها عبارتند از:

 • Google Contacts: همگام سازی Google Contacts دو طرفه با Agile CRM
 • Google Drive: Google Drive و Google Docs مختلف را به Agile CRM پیوند دهید
 • تقویم Google: همگام‌سازی دو طرفه تقویم Google با Agile CRM
 • Gmail: Agile CRM ابزارهای مختلفی را برای ادغام با Gmail ارائه می دهد، مانند:
  • Inbox: Gmail خود را سازماندهی کنید
  • بازاریابی ایمیل: به طور خودکار کمپین های ایمیلبا استفاده از حساب Gmail خود
  • ردیابی ایمیل: ردیابی ایمیل از Gmail
  • ثبت ایمیل: ارتباطات متمرکز مستقیماً در نمای تماس Agile CRM شما
  • برچسب‌های ایمیل: رده‌بندی مخاطبین از Gmail
  • برنامه افزودنی Chrome: در صندوق ورودی Gmail قرار می گیرد و به شما کمک می کند ایمیل ها را ردیابی کنید و مخاطبین را به طور خودکار اضافه کنید.

2. فیس بوک

با مخاطبین خود در فیس بوک درگیر شوید و در Agile CRM مستقیماً به دیوارهای آنها پست کنید. می‌توانید مستقیماً سرنخ‌ها را پرورش دهید، پروفایل‌های اجتماعی مشتریان خود را جمع‌آوری کنید، و در نتیجه تبدیل خود را از فیس‌بوک با استفاده از این ویجت افزایش دهید. .

3. توییتر

با مخاطبین خود در توییتر ارتباط برقرار کنید، توییت‌ها را برنامه‌ریزی کنید و ادغام‌های اجتماعی را خودکار کنید. با استفاده از ویجت توییتر، مدیریت حساب توییتر خود از Agile CRM آسان می شود این به شما امکان می‌دهد پیام‌هایی ایجاد کنید و آنها را در زمان واقعی پست کنید یا از قبل برنامه‌ریزی کنید.

4. نوار

مشتریان ما در تجارت الکترونیک و مناطق SaaS به طور فزاینده ای از Stripe به عنوان سرویس پرداخت آنلاین مورد علاقه خود استفاده می کنند. CRM چابک با بازرگانانی که از Stripe استفاده می‌کنند ادغام می‌شود تا فروش و پرداخت‌های تلفیقی دریافتی آنها را به صورت روزانه پیگیری کند. مخاطبین نیز در فواصل زمانی منظم با Agile CRM همگام‌سازی می‌شوند.

5. Twilio

تلفن ابری ادغام با Twilio کنترل کامل را فراهم می کند و به کسب و کارها کمک می کند تا جریان تماس های تلفنی مشتریان را به شیوه ای سازماندهی شده مدیریت کنند. شروع از ضبط مکالمه با مشتریان خود مستقیماً در Agile CRM، تا ایجاد مخاطبین و بلیت های میز کمک مستقیماً از سوابق تماس، Agile CRM تقریباً همه چیز را برای شما از جمله پیامک انجام می دهد.

6. اسکایپ

Agile CRM با بسیاری از ابزارهای ارتباطی ادغام می شود و به نظر می رسد اسکایپ یکی از محبوب ترین آنها در بین کاربران ما باشد. ادغام Agile CRM با Skype، شماره گیری سریع با تلفن ثابت، تلفن همراه یا مخاطبین اسکایپ را از داخل سیستم Agile CRM شما فراهم می کند و از جابجایی مداوم بین برنامه ها جلوگیری می کند.

7. Xero

هر صاحب کسب و کار کوچک باید از نرم افزار حسابداری استفاده کند. علاوه بر این، بسیاری از مشتریان ما CPA و شرکت های حسابداری هستند که از Xero برای مدیریت دفترچه مشتریان خود استفاده می کنند. ادغام Agile CRM با Xero شامل همگام سازی مخاطبین در یک به صورت روزانه، و همچنین مشاهده فاکتورها، پرداخت ها و رسیدها همه در یک مکان.

8. Zendesk

Agile CRM دارای یک سیستم فروش بلیط و پشتیبانی یکپارچه است، اما پلت فرم ما برای کار با همه برنامه های شخص ثالث باز است. Zendesk یکی از این برنامه‌ها است که در بین کاربران ما بسیار محبوب است و بنابراین Agile CRM با Zendesk ادغام می‌شود به صورت شفاف. با این ادغام، می توانید بلیط های پشتیبانی را در Agile CRM مشاهده و مدیریت کنید و به اطلاعات تماس در Zendesk در کنار هر بلیط دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، می‌توانید یادداشت‌ها، برچسب‌ها را اضافه کنید و از آن برای راه‌اندازی خودکار کمپین‌ها استفاده کنید.

9. لینکدین

ادغام Agile CRM با LinkedIn در بین کاربرانش بسیار محبوب بود تا زمانی که LinkedIn سیاست خود را تغییر داد و آن را به Salesforce و Microsoft Dynamics محدود کرد. اکنون که این پلت فرم دوباره باز شده است، ما ادغام Agile CRM با LinkedIn را مجددا راه اندازی کرده ایم.. با این ادغام، می توانید یک مخاطب، ایمیل، شرکت و اطلاعات دیگر در مورد مشتریان احتمالی خود بیابید که سپس با Agile CRM همگام سازی می شوند.

10. QuickBooks

QuickBooks یکی دیگر از راه حل های حسابداری محبوب است که توسط بسیاری از مشتریان ما استفاده می شود. ادغام Agile CRM با Quickbooks مخاطبین را به طور منظم همگام‌سازی می‌کند و به ایجاد کمک می‌کند. صورت‌حساب‌ها، مشاهده پرداخت‌ها و سابقه فاکتور مشتریان شما همه در یک مکان.

نتیجه گیری

ما همچنان به افزودن ویژگی‌های جدید و ادغام با برنامه‌های کاربردی جدید و اتوماسیون اضافه شده ادامه می‌دهیم. اگر برنامه محبوب شما هنوز در دسترس نیست، به ما اطلاع دهید و ما آن را به لیست ادغام های جدید خود اضافه می کنیم تا روی آن کار کنیم. برای ما ایمیلی به care@agilecrm.com

ارسال کنید

تعداد بازید : 12

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1