شماره تماس : 02128426511

دانستن تاریخچه کامل تعامل مشتریان بالقوه می‌تواند به تیم فروش شما بینش باورنکردنی قبل از برداشتن تلفن ارائه دهد. و برعکس، به قدرتی فکر کنید که تیم بازاریابی شما می‌تواند از رایج‌ترین اعتراض‌های فروش آگاه باشد و بتواند در همان ابتدای قیف فروش، آنها را برطرف کند؟

گزارش‌دهی دقیق و پیوسته

جمع‌کردن گزارش‌های عملکرد با داده‌های پلتفرم‌های مختلف می‌تواند کاری خسته‌کننده و دستی باشد. با این حال، ابزارهای اتوماسیون بازاریابی می توانند این کار یکنواخت را با یک کلیک ساده کنار بگذارند.

با جمع‌آوری همه داده‌ها، می‌توانید نمای واضحی از کل فرآیندهای پیش‌فروش خود ایجاد کنید. این می تواند به شما کمک کند مکان هایی را پیدا کنید که در آن کار تکراری یا بیش از حد پیچیده است و می تواند به شما در کشف فرصت های جدید برای پیام رسانی و هدف گذاری مجدد کمک کند.

به خاطر داشته باشید – مشتری شما فاصله بین فروش و بازاریابی را نمی بیند. آنها فقط برند شما را به عنوان یک کل ترکیبی می بینند. گزارش‌دهی هماهنگ و خودکار به شما این امکان را می‌دهد که به وظایف پیش‌فروش خود نیز به‌عنوان یک کل ترکیبی نزدیک شوید.

تلاش‌های امتیازدهی رهبر را بهبود می‌بخشد

وقتی همه داده‌های فروش و بازاریابی برای خودکارسازی وظایف با هم جمع می‌شوند، این می‌تواند به روش دقیق‌تر و در سطح شرکت برای امتیازدهی و اولویت‌بندی سرنخ‌هایی که در کتاب‌های خود دارید منجر شود.

دانستن اینکه یک سرنخ فروش چقدر مشتاقانه با وثیقه بازاریابی تعامل می کند، می تواند به فروشندگان اشاره کند که آن شخص برای خرید آماده است (به نام “امتیاز رفتاری سرب”). از طرف دیگر، اگر یک سرنخ که قبلاً داغ بود، از نظر تعامل نقشه از بین برود، این می‌تواند به این نکته اشاره کند که آنها به یک تماس سریع برای بازگرداندن آنها به صفحه نیاز دارند.

بهبود امتیازدهی سرنخ همچنین می تواند به اتوماسیون بازاریابی نیز بازخورد دهد. هنگامی که ایده بهتری از سطوح علاقه احتمالی دارید، می توانید کمپین های خودکاری را که با نیازهای فردی آنها صحبت می کند، بهتر فرموله کنید – یا کمپین های PPC مبتنی بر اتوماسیون ایجاد کنید تا خریداران دیگری مانند آنها را جذب کنید.

ارائه یک تجربه بهتر و شخصی سازی شده برای مشتری

97% از بازاریابان شاهد افزایش نتایج کسب و کار در نتیجه شخصی سازی بودند. (منبع: Salesforce، 2020)

آمار در مورد شخصی‌سازی بازاریابی کاملاً متفق القول است: شخصی‌سازی راهی است که باید انجام شود.

با این حال، شخصی‌سازی بازاریابی برای عملکرد به ابزارهای اتوماسیون قوی بستگی دارد. همه چیز از شخصی‌سازی ادغام نامه‌های ساده گرفته تا استفاده از یک جریان منطقی پیچیده و خودکار برای تصمیم‌گیری در مورد پیام بعدی برای هر سرنخ ارسال شود – همه اینها به اتوماسیون خلاصه می‌شود.

تعداد بازید : 29

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1