شماره تماس : 02128426511

این موارد شامل موارد زیر است:

یک طراح ایمیل جدید

طراح ایمیل جدید در واقع همان چیزی است که در Simple Marketing – و منصفانه است که بگوییم استفاده از آن واقعاً ساده است. یک رابط “کشیدن و رها کردن” وجود دارد که در آن می توانید طرح های خود را ایجاد کنید یا از یک الگوی ایمیل شروع کنید.

بخش‌های ساده «ساخت» به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های حرفه‌ای را بدون هیچ دانش تخصصی ایجاد کنید. می‌توانید بخش‌های نوشتاری، تصاویر، ویدیوها، دکمه‌های CTA، پیوندهایی به وب‌سایت و صفحات رسانه‌های اجتماعی خود اضافه کنید.

شما کنترل کاملی بر طراحی دارید تا بتوانید الگوها را با هویت برند خود تنظیم و ذخیره کنید. تنظیمات استایل جهانی همچنین به این معنی است که می توانید طرح رنگ را در کل طرح ویرایش کنید، یا می توانید هر بخش را جداگانه ویرایش کنید.

ابزار جدید شامل یک گزینه تست و پیش‌نمایش در ابزار طراح است که به شما امکان می‌دهد طراحی خود را ببینید هم در دسکتاپ و هم در تلفن هوشمند. می‌توانید با ارسال یک پیام آزمایشی برای خود یا هر یک از کاربران CRM خود، نحوه نمایش آن را هنگام ورود در صندوق ورودی مخاطب آزمایش کنید.

همچنین ممکن است بخواهید پیوست‌هایی را به ایمیل‌های خود اضافه کنید، که در صورت ارسال کوپن یا PDF مفید است و می‌توانید پیام خود را با استفاده از هر یک از داده‌های ذخیره شده در CRM شخصی‌سازی کنید.

لیست ها و بخش بندی

ویژگی لیست پستی جدید ما به شما امکان می دهد به راحتی مخاطبان ایمیل را بر اساس هر یک از داده ها انتخاب کنید. در CRM شما نگهداری می شود. این ممکن است بر اساس نوع حساب، مکان، تاریخ ایجاد، محصول یا شاید یک فیلد سفارشی باشد که ایجاد کرده‌اید.

دو نوع لیست برای انتخاب وجود دارد: Static و Dynamic. با فهرست‌های ثابت می‌توانید مخاطبین را برای ارسال ایمیل انتخاب کنید، سپس ذخیره کنید و دوباره استفاده کنید. با لیست های پویا، به جای انتخاب مخاطبین، معیارهای فیلتر خود را تعیین کرده و آن را ذخیره می کنید. سپس لیست به طور خودکار در زمان ارسال پستی پر می شود و همه مخاطبینی را انتخاب می کند که این معیارها را دارند. این در صورتی مفید است که پایگاه داده شما به طور مداوم در حال به روز رسانی باشد و اطمینان حاصل شود که تمام داده های فعلی گنجانده شده است.

با یک قدم جلوتر رفتن، می‌توانید در هر سطح مرحله کمپین بخش‌بندی ایجاد کنید تا بتوانید فیلتر کنید. یا بر اساس داده‌های CRM، کمپین‌های قبلی که اجرا کرده‌اید، و فهرست‌های پستی خود، انتخاب را ارجاع دهید.

فهرست های رضایت

در واقع، نوع سومی از لیست وجود دارد که ممکن است برای شما مهم باشد. ویژگی «فهرست‌های رضایت» یا فهرست‌های عمومی ما به شما کمک می‌کند با قوانین حفاظت از داده‌ها، مانند GDPR مطابقت داشته باشید. رضایت نامه پستی را می توان از یک فرم وب یا از یک ایمیل انتخابی جمع آوری کرد و نحوه و زمان دریافت رضایت را ثبت کرد. سپس می توانید انتخاب کنید که لیست پست شود، یا شاید آنها را از پست خود حذف کنید.

مدیریت کمپین

بازاریابی پیشرفته به شما این فرصت را می دهد که همه کمپین های بازاریابی خود را مدیریت کنید، نه فقط ایمیل ها. این ممکن است رویدادها، تبلیغات گوگل، ایمیل مستقیم و غیره باشد. می‌توانید هزینه‌های خود را همراه با سرنخ‌ها و فروش‌های ایجاد شده ثبت کنید تا به شما در بازده سرمایه‌گذاریخود سریعاً نمایان شود. >.

کمپین‌های شما را می‌توان در مراحل کمپین گروه‌بندی کرد و به شما امکان می‌دهد چندین بخش را با یکی از آنها ایمیل کنید. یا یک ایمیل دیگر، مراحل پیگیری ایجاد کنید و آمار کمپین خود را به طور جداگانه مدیریت کنید.

بازاریابی پیشرفته

بسته آمار

هنگامی که این ابزار پست شد، نتایج بلادرنگ پست‌های شما را نمایش می‌دهد، بازها را گزارش می‌کند و روی جدول زمانی کلیک کنید. می‌توانید تعداد کلیک‌های هر پیوند ایمیل و نحوه پاسخ هر مخاطب را ببینید. همه این داده‌ها به حساب CRM ثبت می‌شوند و سابقه‌ای از نحوه تعامل هر مخاطب با شما ایجاد می‌کنند. بازار یابی. این یک سابقه فعالیت در طول زمان ایجاد می کند که برای تیم فروش شما قابل دسترسی است.

داده‌های کمپین‌های شما نیز در ابزار گزارش شما موجود است، به این معنی که می‌توانید گزارش‌ها را در یک محدوده کامل اجرا کنید. گزینه های داده و به دست آوردن بینش ارزشمند.

یکپارچه سازی وب و اتوماسیون

برای تکمیل حلقه، ویژگی مدیریت سرنخ ما به این معنی است که می توانید سرنخ ها را به صورت آنلاین یا از یک ایمیل دریافتی، و پاسخ ها و اقدامات خودکار. به عنوان مثال، ممکن است یک فرم ثبت خبرنامه در وب سایت خود داشته باشید که بلافاصله پس از ارسال، یک حساب کاربری جدید CRM و تماس ایجاد می کند. این می‌تواند یک ایمیل تشکر و مجموعه پیام‌های پیگیری ایجاد کند. همچنین ممکن است محرکی برای ایجاد یک کار برای تیم فروش شما برای پیگیری یا ایجاد فرصتی در CRM شما باشد.

بسته بازاریابی پیشرفته

طرح بازاریابی پیشرفته تا 50000 ایمیل در ماه به شما می‌دهد و در صورت نیاز بیشتر. ما با مواد پشتیبانی مفصل و ویدیوها یا می توانید به وبینار زنده.

برای ترتیب دادن آزمایشی از ابزار بازاریابی پیشرفته، امروز با ما تماس بگیرید.

 

تعداد بازید : 24

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1