شماره تماس : 02128426511

اعلام بازاریابی در بتا!

مدت زیادی از ساخت آن می گذرد، اما من خوشحالم که اعلام کنم نسخه جدید ابزار بازاریابی ما اکنون در نسخه بتا فعال است!

اگر در این سفر با ما نبوده اید، اجازه دهید توضیح دهم!

از زمان راه‌اندازی نسخه جدید CRM ما در سال 2017، ابزار بازاریابی یکپارچه دریافت شد کمی پشت سر گذاشت همیشه هدف این بود که آن را به استاندارد برسانیم، اما می‌دانستیم که این یک کار بزرگ است. ما بالاخره در سال 2018 کار روی آن را شروع کردیم و کار بسیار بزرگی بود!

در نهایت، ما خوشحالیم که آن را در معرض دید مشتریان خود قرار دهیم و بازخورد آنها را در فرآیند آزمایش بتا دریافت کنیم.

آزمایش بتا چیست؟

پس از آزمایش داخلی ما، آزمایش بتا اولین مرحله آزمایش پذیرش کاربر است. ما گروهی از داوطلبان را از پایگاه مشتریان خود استخدام کرده‌ایم که نرم‌افزار را در سناریوهای دنیای واقعی قرار می‌دهند و درباره تجربیات خود در این مسیر بازخورد می‌دهند.

با توسعه‌ای در این اندازه، آزمایش بسیار کامل و از دیدگاه‌های مختلف بسیار مهم است. هر شرکت و کاربر کمی متفاوت کار می کند که می تواند نتایج متفاوتی را به همراه داشته باشد.

مدیر توسعه محصول، سایمون ریدلی، افزود: “مرحله آزمایش بتا برای ما بسیار مهم است و ما از آزمایش کنندگان داوطلب خود برای وقت خود سپاسگزاریم. دریافت بازخورد آن‌ها به ما امکان می‌دهد ببینیم چگونه نرم‌افزار با طیف گسترده‌ای از سناریوهای دنیای واقعی مواجه می‌شود و به ما کمک می‌کند برنامه را به‌خوبی تنظیم کنیم.»

خوشبختانه برای ما، اختلال فعلی ناشی از همه‌گیری کووید-19 به این معنی است که بیشتر مشاغل از حد معمول ساکت‌تر هستند و زمان ایده‌آلی برای آزمایش کاربر است.

Email Marketing%0A%0A

%0A

چه چیزی در نسخه جدید متفاوت است؟

ابزار بازاریابی جدید جایگزین برنامه یکپارچه فعلی شرکت خواهد شد و عملکردها و ویژگی های اضافی را به همراه دارد. یک ابزار پردازش کمپین ساده تر.

این شامل یک ویرایشگر ایمیل بازطراحی شده برای ایجاد ایمیل‌هایی با ظاهر حرفه‌ای، یک ابزار جدید «کمپین ساده» برای ایجاد و ارسال سریع کمپین‌های ایمیل، و یک فرآیند بخش‌بندی مخاطبین جدید است که امکان تولید فهرست‌های مخاطبین ثابت و پویا را فراهم می‌کند.

همانطور که در حال حاضر، این ابزار در دو بسته قیمت، با سیستم استاندارد برای حداکثر 5000 ایمیل در ماه و عملکرد پیشرفته برای حداکثر 50000 ایمیل در ماه در دسترس خواهد بود.

پس چرا تغییر؟

امروزه کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​به دنبال عملکرد بیشتر در نرم‌افزار بازاریابی خود هستند، اما به آن نیاز دارند تا با سیستم CRM خود ادغام شود. آنها همچنین باید بدون حمایت تیم بزرگی از متخصصان فناوری اطلاعات، آن را با موفقیت اجرا کنند.

ما ابزار بازاریابی جدید خود را توسعه داده‌ایم تا بصری و آسان برای استفاده باشد، اما با تمام ویژگی‌هایی که از یک سیستم مستقل انتظار دارید.

بنیان‌گذار و مدیر عامل ما، جان پترسون، اظهار داشت: “رسیدن به نقطه راه‌اندازی این نرم‌افزار برای آزمایش بتا نقطه عطفی بزرگ است و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا به زودی به انتشار عمومی برویم.”

با توجه به آزمایش بتا، برنامه بازاریابی جدید ظرف چند ماه آینده منتشر خواهد شد.

تعداد بازید : 24

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1