شماره تماس : 02128426511

زندگی برای یک استارت آپ می تواند چالش برانگیز باشد. روز به روز، آنها باید راه هایی را بیابند تا خود را از رقبا متمایز کنند و کارآمدتر و مؤثرتر کار کنند تا رشد کنند. بنابراین، استارت‌آپ‌ها بیشتر و بیشتر به فناوری‌هایی نگاه می‌کنند که به آن‌ها اجازه می‌دهد کارهای بیشتری را با کمتر انجام دهند. یکی از بخش های کلیدی فناوری که این امر را برای استارتاپ ها انجام می دهد، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) است. یک راه حل جامد CRM به یک تیم کوچک اجازه می دهد تا کار با تعداد دو برابر تعداد کارکنان را تکمیل کند. بعلاوه، مزایای اضافی دیگری نیز وجود دارد که فرد ارائه می کند. برای آشنایی با دلایل اصلی که چرا استارت‌آپ‌ها باید از نرم‌افزار CRM استفاده کنند، بخوانید.

افزایش کارایی کسب و کار شما

یک راه حل CRM به کسب و کار شما یک مخزن واحد از اطلاعات مشتریان و مشتریان احتمالی را ارائه می دهد. هر مخاطب در پایگاه داده صفحه تماس خود را دارد و تمام جزئیات مربوط به آن فرد در آنجا ذخیره می‌شود – از جمله داده‌های اصلی تماس، تعاملاتی که مخاطبین با تیم شما داشته‌اند و سابقه خرید آنها با نام تجاری شما. هر عضو تیم به جمع‌آوری آن اطلاعات کمک می‌کند و می‌تواند روی همان اطلاعات اقدام کند، همپوشانی کار را کاهش دهد و به همه اجازه دهد در یک لحظه به داده‌های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. اگر تیم پشتیبانی مشتری شما به اطلاعاتی در مورد فرصتی که مخاطب دارد نیاز دارد، نیازی به تماس با بخش فروش برای درخواست نیست. ، بلکه آنها فقط وارد CRM می شوند و به آن دسترسی پیدا می کنند. همچنین بسیاری از کارهای اداری وقت گیر را خودکار می کند و به تیم شما اجازه می دهد زمان و انرژی خود را بر روی کارهای با ارزش تر متمرکز کند. در نهایت، همه افراد در کسب و کار شما را پویاتر می‌کند، بنابراین می‌توانند کارهای بیشتری را در زمان کمتری انجام دهند.

رشد پایگاه مشتریان شما

اکثر CRMها به شما کمک می‌کنند در جستجو و بستن قراردادهای جدید مؤثرتر شوید، که برای استارت‌آپی که به دنبال راه‌اندازی است بسیار مهم است. با اطلاعات بسیار زیادی در مورد هر مخاطب، فروشندگان می توانند مکالمات خود را بر اساس آن اطلاعات تنظیم کنند و در هر جلسه بالقوه با علایق آن شخص، تاریخچه خرید و موارد دیگر مسلح شوند. برخی راه‌حل‌ها با گنجاندن مجموعه کامل اتوماسیون بازاریابی در CRM اصلی، جستجو را حتی بیشتر می‌کنند، بنابراین لازم نیست برای آن هزینه اضافی بپردازید و سپس آن را با CRM ادغام کنید. برای مثال، Agile CRM قابلیت‌های کامل CRM، فروش، بازاریابی و پشتیبانی مشتری را در یک سیستم ارائه می‌دهد. این به کاربران خود امکان می دهد از ویژگی هایی مانند فرم های وب و صفحات فرود برای ایجاد سرنخ بیشتر، قابلیت‌های بازاریابی ایمیل برای به حداکثر رساندن دسترسی شما برند، ویژگی‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی که به شما امکان می‌دهد به مشتریان بالقوه در پلتفرم‌های اجتماعی که بیشتر استفاده می‌کنند و غیره دسترسی داشته باشید. بنابراین، وقتی گزینه‌های CRM خود را در نظر می‌گیرید، حتماً به دنبال بیشترین بازگشت سرمایه (ROI) باشید که می‌توانید پیدا کنید، زیرا منابع محدود هستند اما نیاز به رشد همیشه وجود دارد.

تیم شما منظم می ماند

وقتی همه روی داده‌های یکسانی کار می‌کنند، همه از همان داده‌ها نیز اقدام می‌کنند. وقتی همه داده ها را به صورت تیمی جمع آوری می کنند، دقت و قابلیت اطمینان داده ها را افزایش می دهید. علاوه بر این، اکثر راه‌حل‌های CRM نیز به عنوان یک برنامه‌ریز شخصی عمل می‌کنند، با توانایی ایجاد وظایف، اختصاص دادن آنها به همکاران، تنظیم هشدارهای کار. و یادآوری کار را دریافت کنید. اساساً، نرم‌افزار CRM می‌تواند به عنوان نرم‌افزار مدیریت پروژه دو برابر شود و سازماندهی بیشتری را پیرامون طرح‌های داخلی و بین‌بخشی ارائه دهد. هنگامی که یک کار دیر انجام می شود، عضو تیم مورد نظر یک یادآوری دریافت می کند تا همه چیز از بین نرود. یک تیم به خوبی سازماندهی شده کارهای بیشتری را انجام می دهد، سریعتر و با کیفیت بالاتر.

مقیاس‌پذیری برای حمایت از رشد

Scalability to Support Growth

اگر مانند بسیاری از استارت‌آپ‌ها، چشم‌انداز رشد کسب‌وکار خود را دارید، یک راه‌حل قوی CRM از این هدف پشتیبانی می‌کند و شما را قادر می‌سازد تا راحت‌تر به آن دست یابید. معمولاً، قیمت‌گذاری CRM بر اساس تعداد کاربرانی که دارید و تعداد مخاطبینی که پایگاه داده شما نگه می‌دارد است. می‌توانید استفاده از CRM را شروع کنید و فقط برای یک یا دو کاربر و 1000 مخاطب، در صورتی که با شرایط شما مطابقت دارد، هزینه پرداخت کنید. سپس، همانطور که رشد می کنید، به سادگی برای افزودن کاربران و مخاطبین بیشتری به پایگاه داده هزینه می کنید. هر کاری که تا آن زمان انجام داده اید در سیستم ذخیره می شود. همچنان می‌توانید به همه داده‌های تماسی که جمع‌آوری شده‌اند، همه معاملات بسته شده و هر تعاملی که مشتریان داشته‌اند دسترسی داشته باشید. به عبارت ساده، شما هرگز از یک CRM پیشی نخواهید گرفت و مجبورید روی نوع جدیدی از نرم افزار سرمایه گذاری کنید تا سایز بزرگتر خود را پشتیبانی کند. در عوض، یک CRM در کنار شما رشد می کند و در تمام طول مسیر از شما حمایت می کند.

پیشرفت از منحنی

مقدار صنعت CRM بیش از دو برابر شده است در شش سال گذشته و هیچ نشانه ای از کند شدن نشان نمی دهد. در این مرحله، هر کسب و کاری که می خواهد به طور پایدار و موفقیت آمیز رشد کند، باید از نرم افزار CRM استفاده کند. بهتر از این، هر شرکتی که اصلاً می‌خواهد رقابتی باشد، باید از آن استفاده کند. این برای استارت آپ های کوچک و شرکت های سطح سازمانی به طور یکسان صدق می کند. معنی آن این است که شما واقعاً امروز به یک راه حل CRM نیاز دارید و هر چه بیشتر بدون آن باشید، نیاز شما بیشتر خواهد شد. هرچه بیشتر منتظر بمانید تا یکی را دریافت کنید، عقب نشینی از جریان قوی تکنولوژیکی که آنها را برای موفقیت ضروری کرده است، دشوارتر خواهد بود. استارت‌آپ‌ها می‌توانند یکی را در روزهای اولیه با درد کمی اجرا کنند. اما اگر منتظر بمانید تا 100 کارمند داشته باشید، منحنی یادگیری سازمانی بسیار بیشتر خواهد شد و اجرای آن زمان بسیار بیشتری می برد و مبارزه بزرگتری خواهد بود. به‌علاوه، داده‌های بسیار بیشتری برای وارد کردن به سیستم خواهید داشت، که بیشتر زمان لازم برای راه‌اندازی و راه‌اندازی سیستم را کاهش می‌دهد.

تصمیم گیری آگاهانه تر

ما این واقعیت را پوشش داده‌ایم که نرم‌افزار CRM به شما اجازه می‌دهد تا پروفایل‌های دقیقی را برای هر مشتری ایجاد کنید. آنها همچنین گزارش‌دهی و قابلیت‌های تحلیلی قدرتمندی را ارائه می‌کنند، مانند معیارهایی در مورد وضعیت و سلامت خط لوله فروش، تجزیه و تحلیل رشد پیش‌بینی‌کننده شما بر اساس فروش گذشته و غیره. این بینش به شما این امکان را می دهد که تصمیمات آگاهانه تری در مورد جهت کسب و کار خود و تاکتیک هایی که ممکن است برای دستیابی به رشدی که می خواهید به کار بگیرید، بگیرید. با داشتن بینش بسیار، می‌توانید تاکتیک‌هایی را که کار می‌کنند و آن‌هایی که نیستند شناسایی کنید، به طوری که تیم شما بتواند به طور مداوم در سطح بالایی فعالیت کند، به شما کمک کند پایگاه مشتریان خود را رشد دهید و درآمد را سال به سال افزایش دهید.

افزایش رضایت مشتری

Increased Customer Satisfaction

هرچه مشتریان شما بیشتر راضی باشند، مدت بیشتری به برند شما وفادار خواهند ماند. هنگامی که مدیریت بسیار زیادی را خودکار می کنید، می توانید درخواست های مشتری را پردازش کنید و در زمان بسیار کمتری به درخواست های مشتری پاسخ دهید. و اگر CRM انتخابی شما قابلیت‌های پشتیبانی مشتری را نیز فراهم می‌کند—مانند Agile CRM، که در بالا ذکر شد، شما قادر خواهد بود راه حل های سریع تری برای مسائل مشتری ارائه دهد. همه اینها منجر به یک تجربه مشتری بسیار بهبود یافته می شود، که در آن مشتریان احساس ارزشمندی بیشتری می کنند و هنگام استفاده از محصول یا خدمات شما موفق تر هستند. این به کاهش فرسایش مشتری کمک می‌کند و به شما امکان می‌دهد درآمدهای تکراری را تقویت کنید، که به رشد درآمد کمک می‌کند.

روابط شخصی بیشتر

با اطلاعات بسیار زیادی در مورد هر مخاطب، می‌توانید رویکرد خود را برای تعامل با آن‌ها شخصی‌سازی کنید تا تجربه‌ای برتر برای مشتری ارائه دهید. اطلاعاتی که در هر فرد ذخیره می کنید شامل اطلاعات تماس اولیه مانند تلفن، آدرس و ایمیل و همچنین اطلاعاتی در مورد تعاملات هر مخاطب با شرکت شما، از جمله ایمیل های باز شده و صفحات وب بازدید شده است. همچنین جایی است که می توانید به اطلاعات مرجع در مورد فرصت ها، معاملات، تاریخچه خرید و موارد دیگر مراجعه کنید. می توانید از این برای شخصی سازی ارتباطات خود با آنها استفاده کنید. هر بار که یک کارمند با مشتری تماس می گیرد، در مورد آخرین تعاملاتی که با شرکت شما داشته است به روز می شود و می تواند از آن برای ایجاد ارتباط با مشتری به گونه ای استفاده کند که به مشتریان کمک کند احساس کنند مهم هستند. این همچنین به رضایت مشتری و افزایش حفظ مشتری مرتبط است.

همسویی فروش و بازاریابی

وقتی همه افراد در کسب و کار شما از یک منبع حقیقت در مورد مخاطبین و جزئیات آنها استفاده می کنند، به تیم های شما امکان می دهد بهتر با یکدیگر همکاری کنند. برای مثال، یکی از ویژگی‌های رایج در CRM که به اتوماسیون بازاریابی پیوند می‌دهد، توانایی کسب امتیاز در مسیر تبدیل شدن است. واجد شرایط و تحویل به فروش. فروش می تواند با بازاریابی کار کند تا به طور مداوم مکانیسم امتیازدهی و آستانه صلاحیت را اصلاح کند. به این ترتیب، بازاریابی می تواند بهترین راه را برای به دست آوردن سرنخ ها ایجاد کند، به طوری که فروش فقط باید بر روی بهترین سرنخ های آماده فروش متمرکز شود و بتواند سرنخ های بن بست را نادیده بگیرد. وقتی بازاریابی و فروش پشت سر هم کار می کنند، مانند یک ماشین روغن کاری شده، کارایی بیشتر می شود، همچنین تبدیل سرنخ و بسته شدن معامله.

شفافیت داخلی و پاسخگویی

Internal Transparency and Accountability

از آنجایی که بسیاری از چیزها در یک سیستم واحد ردیابی می شوند، برای مدیران و مدیران آسان است که انگشت خود را روی نبض عملکرد تیم خود نگه دارند. نرم افزار CRM به مدیران این امکان را می دهد که دیدگاهی سطح بالاتر از آنچه تیمشان در حال انجام است داشته باشند. آن‌ها می‌توانند ببینند که کدام اعضای تیم اجازه می‌دهند وظایف از بین بروند، کدام فروشنده‌ها بیشترین دسترسی را انجام می‌دهند، و کدام اعضای تیم پشتیبانی سریع‌ترین زمان حل بلیت را حفظ می‌کنند. این نوع شفافیت به استارت‌آپ‌ها اجازه می‌دهد تا تیم‌هایشان را در قبال کارشان مسئول بدانند. همچنین بینشی در مورد محل شکل‌گیری تنگناها ارائه می‌کند تا بتوانید آنها را برطرف کنید و تیم‌های خود را در سطح بالایی حفظ کنید. یک تجارت شفاف پتانسیل بیشتری برای سودآوری در دراز مدت دارد و نرم افزار CRM حداکثر شفافیت را در تیم های فردی و همچنین عملکرد کلی شرکت فراهم می کند.

تعداد بازید : 16

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1