شماره تماس : 02128426511

گزارش نظرسنجی مشتریان CRM در سال 2016

برای ما مهم است که مشتریان ما احساس کنند بخشی از آنچه ما به دنبال آن هستیم با CRM به دست آوریم و در توسعه صدای خود را داشته باشند. جمع‌آوری بازخورد صرفاً پاسخگویی نیست، ما می‌خواهیم مشتریانمان در سفر ما شریک باشند و بالعکس.

فکر نمی‌کنم تا همین اواخر در افتتاحیه کنفرانس کاربر CRM 2016 ما متوجه اهمیت این موضوع نشده بودیم. href=”https://www.reallysimplesystems.com/crm-user-conference- 2016/”>کنفرانس کاربر در ماه مه، زمانی که ما این شانس را داشتیم که برای اولین بار با بسیاری از مشتریان خود ملاقات کنیم. حس اجتماع چیزی بود که واقعاً انتظارش را نداشتیم، احتمالاً قدرتمندترین تجربه آن روز بود! بنابراین با پیشبرد این موضوع، امیدواریم که جمع‌آوری بازخورد و گزارش در مورد آن به توسعه این روحیه کمک کند.

ماه گذشته، نظرسنجی سالانه مشتری CRM را انجام دادیم تا بازخورد مستقیمی از پایگاه مشتری خود در مورد همه چیز از عملکردمان گرفته تا اینکه چگونه مشتریان در حال حاضر رشد کسب و کار خود را پیدا می‌کنند، دریافت کنیم. داده‌های جمع‌آوری‌شده اطلاعات ضروری را برای اجرای سیستم‌های واقعا ساده از نظر درک اینکه مشتریان ما چه کسانی هستند و چگونه CRM ما برای رفع نیازهای آن‌ها کار می‌کند، فراهم می‌کند.

نتایج نظرسنجی اکنون با نتیجه‌گیری و توصیه‌هایی در مورد اینکه چگونه باید با توجه به محصول، خدمات و بازاریابی خود بر اساس بینش عمل کنیم، تجزیه و تحلیل شده است.

چه چیزی نسبت به سال گذشته تغییر کرده است

در مجموع، نتایج بی شباهت به 2015 مشتری CRM ما نبود نظرسنجی اما تغییرات کوچکی مشاهده می‌شود که در ردیابی تغییرات مفید است. برای مثال، می‌توانیم ببینیم که چگونه مرکز پشتیبانی مشتری CRM که در سپتامبر 2015 معرفی شد، موفقیتی بوده است که مشتریان را قادر می سازد تا اطلاعات مورد نیاز خود را آسانتر در قالبی آسان و قابل درک بیابند. با این حال، هنوز اطلاعاتی وجود دارد که به همه کاربران CRM نمی رسد.  نسخه 5 CRM ما، که قرار است در اواخر سال راه اندازی شود ، با ارائه کشوهای راهنما «کشش‌دار» در هر صفحه CRM همراه با توصیه‌ها و نکات در مورد همه ویژگی‌ها و در صورت لزوم، ویدیوهای آموزشی به رفع این مشکلات کمک می‌کند.

داده‌های نظرسنجی، که در مقابل پایگاه داده مشتریان ما ارجاع داده می‌شود، همچنین گرایشی را به سمت سازمان‌های کمی بزرگ‌تر نشان می‌دهد که سیستم‌های واقعا ساده CRM را راه‌حلی برای نیازهای تجاری خود و افزایش استفاده در کشورهای غیر انگلیسی زبان می‌دانند. این نشان می دهد که مقیاس پذیری CRM در حال بهبود است و توسعه اخیر برای سازگار کردن سیستم با کاراکترهای خاص موفقیت آمیز بوده است.

پشتیبانی از موفقیت

علاوه بر موفقیت مرکز پشتیبانی مشتری، این نظرسنجی دستاوردهای تیم پشتیبانی مشتری ما را برجسته می‌کند. کیفیت پشتیبانی رایگان ما یک عنصر کلیدی محصول CRM ما است، بنابراین بازخورد شما در اینجا بسیار مفید است.

خوشبختانه، همه چیز مثبت است و بسیاری از مشتریان نظراتی را ارسال کردند که کریس و تیمش را به خاطر کمکشان تحسین کردند. به ویژه نظراتی که از بسیاری از مشتریان ایالات متحده دریافت کردیم، مبنی بر اینکه علیرغم تفاوت منطقه زمانی، آنها به طور مداوم تحت تأثیر خدمات ما قرار می گیرند، بسیار جالب توجه است.

از ژانویه 2016، تیم فروش و بازاریابی ما نیز در حمایت از بهترین روش CRM با وبینارهای منظم فعال بوده است. و آموزش. معرفی بیشتر موضوعات پیشرفته با سابقه مورد استقبال قرار گرفته است. شماره‌هایی که در وبینارهای ما شرکت می‌کنند با استفاده از ابزار بازاریابی، مدیریت خط لوله فروش ، و گزارش های در حال اجرا حتی مدیر عامل ما، جان پترسون، با یک وبینار ماهانه در مورد سفارشی سازی درگیر شده است. بازخورد نشان می‌دهد که ممکن است موضوعات بیشتری برای کمک به استفاده بیشتر از CRM معرفی شوند.

مناطق برای آدرس

اما ما افراد صادقی هستیم و می دانیم که همه چیز آنطور که دوست داریم نیست. مشکلات مربوط به بهینه‌سازی CRM برای دستگاه‌های تلفن همراه، مانند پیچیدگی ابزار بازاریابی یکپارچه، یک مشکل مکرر است.

کاربران تلفن همراه از شنیدن این موضوع که CRM نسخه 5 ما دارای یک رابط کاربری مدرن (UI) است که به طور خودکار تنظیم می‌شود تا به شما امکان دید عالی از داده‌ها و دسترسی سریع را بدهد، خوشحال خواهند شد. این یک برنامه نیست، بلکه نسخه کامل CRM است که به طور مرتب بسته بندی شده است تا به شما امکان دسترسی به مهمترین ویژگی ها را بدهد. همچنین می‌توانید با استفاده از تلفن هوشمند خود مستقیماً از CRM با مشتریان خود تماس بگیرید و نقشه‌های Google را در پرونده مشتری مشاهده کنید.

توسعه ابزار بازاریابی پروژه بزرگتری است. ما به دنبال ساده سازی ابزار برای کاربران مشاغل کوچک و ایجاد یک نسخه محدود هستیم که فقط بازاریابی ایمیلی را بدون مدیریت کمپین ارائه می دهد. ما به دنبال این هستیم که ویرایشگر ایمیل را کاربرپسندتر کنیم و قالب‌های طراحی آماده برای کار را ارائه کنیم. این توسعه برای سه ماهه اول سال 2017 برنامه ریزی شده است.

نسخه 5

نسخه 5 CRM ما، که قرار است بعداً در سال، به بسیاری از درخواست‌های توسعه که در نظرسنجی 2016 برجسته شده‌اند، رسیدگی خواهد کرد. نسخه جدید دارای یک رابط کاربری مدرن شیک با سفارشی‌سازی آسان، کشیدن و رها کردن سفارشی روی داشبورد، قابلیت جستجوی پیشرفته، نقشه‌های گوگل و موارد دیگر است. اما بهتر از همه این است که پلتفرم جدید CRM نسخه 5 ما را قادر می سازد تا در آینده پیشرفت های سریعتری داشته باشیم. درباره نسخه 5 بیشتر بخوانید و یک پیش نمایش ویدیو را تماشا کنید.

یک بار دیگر از همه کسانی که در نظرسنجی شرکت کردند و نظرات عالی شما سپاسگزاریم. جالب است که ببینید بازخورد شما در 12 ماه دیگر چگونه تغییر می کند!

به هر حال، قرعه کشی 6 بطری Chablis توسط Samantha Capes از Workplace Advice Group Ltd برنده شد. تبریک سام!

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1